Tisztelt Olvasóm, kedves
Barátom!
2017.
NOVEMBER 16.
CSÜTÖRTÖK
MUNKANAP
«
2017.11.15 ||
2017.11.17 »
Tisztelt Olvasóm, kedves
Barátom!
Tekintsd
meg, mi újság a magyarországi és külföldi közösségi közlekedés háza táján!
A közösségi
közlekedés ma a munkanapi közlekedési rend szerint üzemel.
BUDAPEST
2017. november 4-től előreláthatóan egy éven át az M3-as metró Lehel tér
- Újpest-központ szakaszát újítják fel. A munkanapi közlekedési rend az
alábbi:
4:30- 20:30
|
Kőbánya-Kispest
– Lehel tér |
|
Lehel
tér – Újpest, Árpád üzletház |
Az M3-as metró csak Kőbánya-Kispest és Lehel tér közöttközlekedik, helyette
Lehel tértől Újpest, Árpád üzletházig M3-as, Újpest-központig M3A jelzéssel
metrópótló autóbuszok közlekednek.
• a 14-es villamos 14M jelzéssel hétvégén is háromkocsis T5C5K2-es járművekkel,
2-3 perccel rövidebb menetidővel közlekednek,
• a 12-es villamos 12M jelzéssel Lehel tér - Rákospalota, Kossuth utca
között közlekedik háromkocsis T5C5K2-es járművekkel,
• a 30-as, 30A és 230-as autóbuszok sűrűbben közlekednek és a Keleti pályaudvartól
a Verseny utcai kitérőt mellőzve a Thököly úton haladnak,
• a 34-es és 106-os autóbuszok Árpád-híd M helyett Lehel tér M-től indulnak
óbudai végállomásaik felé.
20:30 - 23:30
|
NEM
KÖZLEKEDIK |
|
Kőbánya-Kispest
– Újpest, Árpád üzletház |
Az M3-as metró egyáltalán nem közlekedik, helyette teljes vonalán, Kőbánya-Kispesttől
Újpest. Árpád üzletházig M3-as jelzéssel metrópótló autóbuszok közlekednek.
A belvárosi úthálózat kedvezőtlen volta miatt a pótlóbuszok Ferenciek tere
helyett Astoria érintésével közlekednek.
A felszíni hálózaton az alternatív eljutási lehetőségeket ösztönző, segítő
változtatásokat estefelé csak minimális mértékben eszközölnek:
• a 14-es villamos 14M jelzéssel hétvégén is háromkocsis T5C5K2-es járművekkel,
2-3 perccel rövidebb menetidővel közlekednek,
• a 34-es és 106-os autóbuszok Árpád-híd M helyett Lehel tér M-től indulnak
óbudai végállomásaik felé.
Bővebb infó:
BKK.hu.
2017. november 4-től 18-ig a H6-os HÉV Szigetszentmárton-Szigetújfalu és
Ráckeve között nem közlekedik, a vonatok helyett H6-os pótlóbuszokkal utazhatsz.
A pótlóbuszokat a Volánbusz biztosítja, azok Futár fedélzeti készülékkel
nem rendelkeznek, róluk dinamikus információt nem találhatsz.
Bővebb infó:
BKK.hu.
MISKOLC
Ma, azaz 2017. november 16-án, 22 órától holnap üzemkezdetig (az utolsó,
teljes vonalon közlekedő 1-es villamos a Tiszai pályaudvarról 22:20-kor,
Felső-Majláthról 21:35-kor indul. Hajnalban az első, teljes vonalon közlekedő
1-es villamos a Tiszai pályaudvarról 3:35-kor, Felső-Majláthról 3:20-kor
indul) Tiszai pályaudvar és a Selyemrét között nem közlekednek a villamosok.
Bővebb
infó:
MVKZrt.hu.
VASÚTI KÖZLEKEDÉS
A belföldi
személyszállító vonatok a munkanapi menetrend szerint közlekednek.
TERVEZETT VÁGÁNYZÁRAK,
ELTÉRŐ KÖZLEKEDÉSI RENDEK
KESKENYNYOMKÖZŰ VASUTAK
(KISVASUTAK)
Ma az alábbi
kisvasutak állnak rendelkezésedre, ha kikapcsolódni, utazni vágysz:
Állomások |
137 |
237 |
135 |
235 |
133 |
233 |
131 |
|
Állomások |
132 |
232 |
134 |
234 |
136 |
236 |
238 |
HŰVÖSVÖLGY |
9:10 |
10:10 |
11:10 |
12:10 |
13:10 |
14:10 |
15:10 |
SZÉCHENYI-HEGY |
10:03 |
11:03 |
12:03 |
13:03 |
14:03 |
15:03 |
16:03 |
Hárshegy |
9:18 |
10:18 |
11:18 |
12:18 |
13:18 |
14:18 |
15:18 |
Normafa
mh. |
10:06 |
11:06 |
12:06 |
13:06 |
14:06 |
15:06 |
16:06 |
Szépjuhászné |
9:27 |
10:27 |
11:27 |
12:27 |
13:27 |
14:27 |
15:27 |
Csillebérc |
10:09 |
11:09 |
12:09 |
13:09 |
14:09 |
15:09 |
16:09 |
Vadaspark
- feltételes mh. |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
Virágvölgy |
10:13 |
11:13 |
12:13 |
13:13 |
14:13 |
15:13 |
16:13 |
János-hegy |
9:34 |
10:34 |
11:34 |
12:34 |
13:34 |
14:34 |
15:34 |
János-hegy |
10:19 |
11:19 |
12:19 |
13:19 |
14:19 |
15:19 |
16:19 |
Virágvölgy |
9:40 |
10:40 |
11:40 |
12:40 |
13:40 |
14:40 |
15:40 |
Vadaspark
- feltételes mh. |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
Csillebérc |
9:44 |
10:44 |
11:44 |
12:44 |
13:44 |
14:44 |
15:44 |
Szépjuhászné |
10:26 |
11:26 |
12:26 |
13:26 |
14:26 |
15:26 |
16:26 |
Normafa
mh. |
9:47 |
10:47 |
11:47 |
12:47 |
13:47 |
14:47 |
15:47 |
Hárshegy |
10:32 |
11:32 |
12:32 |
13:32 |
14:32 |
15:32 |
16:32 |
SZÉCHENYI-HEGY |
9:50 |
10:50 |
11:50 |
12:50 |
13:50 |
14:50 |
15:50 |
HŰVÖSVÖLGY |
10:40 |
11:40 |
12:40 |
13:40 |
14:40 |
15:40 |
16:40 |
Állomások |
30840 |
30842 |
30844 |
30846 |
30848 |
|
Állomások |
30849 |
30847 |
30845 |
30843 |
30841 |
BALATONFENYVES |
5:25 |
7:40 |
14:15 |
16:15 |
18:15 |
SOMOGYSZENTPÁL |
6:10 |
9:00 |
15:00 |
17:00 |
19:00 |
Imremajor |
x
5:43 |
x
7:58 |
x
14:33 |
x
16:33 |
x
18:33 |
Somogyszentpál
felső |
x
6:14 |
x
9:04 |
x
15:04 |
x
17:04 |
x
19:04 |
Pálmajor |
x
5:55 |
x
8:10 |
x
14:45 |
x
16:45 |
x
18:45 |
Pálmajor |
x
6:21 |
x
9:11 |
x
15:11 |
x
17:11 |
x
19:11 |
Somogyszentpál
felső |
x
6:02 |
x
8:17 |
x
14:52 |
x
16:52 |
x
18:52 |
Imremajor |
x
6:33 |
x
9:23 |
x
15:23 |
x
17:23 |
x
19:23 |
SOMOGYSZENTPÁL |
6:05 |
8:20 |
14:55 |
16:55 |
18:55 |
BALATONFENYVES |
6:50 |
9:40 |
15:40 |
17:40 |
19:40 |
A pirossal
szedett vonatok csak külön rendeletre közlekednek, utazásod előtt érdeklődj
a Vasútüzemnél!
Állomások |
8104 |
8106 |
|
Állomások |
8107 |
8115 |
PÖRBÖLY |
11:00 |
13:00 |
BÁRÁNYFOK |
|
|
Nagyrezét |
11:07 |
13:07 |
Keselyűs |
|
|
Nyárilegelő |
11:20 |
13:20 |
Gemenci
delta |
|
|
Lassi |
11:32 |
13:30 |
GEMENC-DUNAPART |
|
|
Malomtelelő |
11:39 |
13:36 |
Gemenci
delta |
|
|
Gyöngyösoldal |
11:43 |
13:40 |
Gyöngyösoldal |
11:50 |
13:45 |
Gemenci
delta |
|
|
Malomtelelő |
12:03 |
13:50 |
GEMENC-DUNAPART |
|
|
Lassi |
12:09 |
13:57 |
Gemenci
delta |
|
|
Nyárilegelő |
12:15 |
14:05 |
Keselyűs |
|
|
Nagyrezét |
12:26 |
14:17 |
BÁRÁNYFOK |
|
|
PÖRBÖLY |
12:33 |
14:24 |
TAVALYELŐTT
TÖRTÉNT:
2015. november
16.: szűzfotó az első üzemnapját élő 9004-es pályaszámú Solaris-Škoda Trollino
18 trolibuszról.
HBweb
• 2017. november 14.
|